Victor Hasch - VICTOR HASCH, lithografie, ‘Le Pins’, handgesigneerd - Verkocht

VICTOR HASCH, lithografie, ‘Le Pins’, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 32!
Grafiek (handgesigneerd)

VICTOR HASCH, lithografie, ‘Le Pins’, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 32!VICTOR HASCH, lithografie, ‘Le Pins’, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 32!
  • Victor Hasch (1945-2012)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Originele kleurenlitho van Victor Hasch.

Handgesigneerd en genummerd  (oplage 175).  Prachtige druk in zeer goede staat.

Titel: Le Pins

Afmetingen totaal:  28,0 x 38,0 cm

Afmetingen beeld:  20,5 x 24,0 cm

Gesigneerd: met potlood gesigneerd en genummerd (nummering van dit exemplaar is een andere dan op de foto)

Oplage: 175

Ingelijst: Nee

Materiaal: Lithografie op geschept papier.

Conditie: In zeer goede staat.

Garantie:

Dit werk is volledig door ons gegarandeerd.

Bezichtigen:

Verzendkosten:

Verzenden (kosten koper) PostNL Track&Trace pakket €7,50 of aangetekend €9,50.

Ophalen in Tilburg is ook mogelijk.

Victor Hasch (1945-2012)

Frans Frans

Geplaatst door  Papierkamer Aelbrecht
344 verkochte items