Viktor IV - Everything

Viktor IV - Everything kopen? Bied vanaf 140!
Viktor IV - Everything kopen? Bied vanaf 140!Viktor IV - Everything kopen? Bied vanaf 140!Viktor IV - Everything kopen? Bied vanaf 140!Viktor IV - Everything kopen? Bied vanaf 140!Viktor IV - Everything kopen? Bied vanaf 140!Viktor IV - Everything kopen? Bied vanaf 140!
  • Viktor IV (1929-1986)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1971
TechniekCollage
StijlStreet Art
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen43.5 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Logboek blad van het schip Henry David Thoreau.
Uit het elfde boek  Everything .
Getekend geplakt en gestempel door Viktor Four/ Carl Walter Gluck.
Gedateerd: 7 Feb 1971
Titel : eat oat meal .
Afmetingen : 44 cm x 34,5 cm
Genummerd : 83 .
Conditie : goed
Herkomst gekocht in de jaren '70 van de kunstenaar,
Wordt aangetekend verzonden

Het werk is in goede staat .

Viktor IV (1929-1986)

AmerikaansAmerikaansNederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  knubben
FA. (6)

Lid sinds 2020
184 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
34.5 cm
43.5 cm
Starttijd:04-09-2022 om 19:32
Eindtijd:13-09-2022 om 19:41
Openingsbod € 140
ObjectlocatieOirschot, Nederland