Viktor IV - Everything - Verkocht

Viktor IV - Everything kopen? Bied vanaf 140!
Viktor IV - Everything kopen? Bied vanaf 140!Viktor IV - Everything kopen? Bied vanaf 140!Viktor IV - Everything kopen? Bied vanaf 140!Viktor IV - Everything kopen? Bied vanaf 140!Viktor IV - Everything kopen? Bied vanaf 140!
  • Viktor IV (1929-1986)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1970
TechniekCollage
StijlStreet Art
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen43.5 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Logboek blad van het schip Henry David Thoreau.
Uit het elfde boek  Everything .
Getekend geplakt en gestempel door Viktor Four/ Carl Walter Gluck.
Gedateerd: 25.sep 70
Titel : Anastasia 13
Afmetingen : 44 cm x 34,5 cm
Genummerd : 78 .
Conditie : goed
Herkomst gekocht in de jaren '70 van de kunstenaar,
Wordt aangetekend verzonden

Conditie : goed

Viktor IV (1929-1986)

Amerikaans AmerikaansNederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (11)

Geplaatst door  knubben
FA. (6)

Lid sinds 2020
202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
34.5 cm
43.5 cm
Dit item is verkocht voor 149,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-01-2023 om 09:55
Eindtijd:04-02-2023 om 12:48
Bart123
04 feb. / 12:32
€ 130