Viktor IV - Four Story Cat House . - Verkocht

Viktor IV - Four Story Cat House . kopen? Bied vanaf 180!

Verkoopprijs: € 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Viktor IV - Four Story Cat House . kopen? Bied vanaf 180!Viktor IV - Four Story Cat House . kopen? Bied vanaf 180!Viktor IV - Four Story Cat House . kopen? Bied vanaf 180!Viktor IV - Four Story Cat House . kopen? Bied vanaf 180!Viktor IV - Four Story Cat House . kopen? Bied vanaf 180!Viktor IV - Four Story Cat House . kopen? Bied vanaf 180!Viktor IV - Four Story Cat House . kopen? Bied vanaf 180!

Geplaatst door  knubben
FA. (6)

Lid sinds 2020
163 verkochte items
Alle items van deze verkoper (39)
  • Viktor IV (1929-1986)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1970
TechniekCollage
StijlStreet Art
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen43.5 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Logboek blad van het schip Henry David Thoreau.
Uit het zesde boek The King of Summer .
Getekend gestempeld en geplakt door Viktor Four / Walter Carl Gluck .
Gedateerd : 22 august 1970
Genummerd: 77
Herkomst : Gekocht in de jaren '70 van Viktor Four .

Zeer Goed

Viktor IV (1929-1986)

Alle items van deze kunstenaar(9)
Geplaatst door  knubben
FA. (6)

Lid sinds 2020
163 verkochte items
34.5 cm
43.5 cm
Dit item is verkocht voor 172,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-01-2021 om 16:23
Eindtijd:19-01-2021 om 16:37
Lieza
19 jan. / 15:40
€ 150