Waalko Jans Dingemans (sr.) - zonder titel (stadhuistoren Leiden)

Waalko Jans Dingemans (sr.) - zonder titel (stadhuistoren Leiden) kopen? Bied vanaf 35!
Waalko Jans Dingemans (sr.) - zonder titel (stadhuistoren Leiden) kopen? Bied vanaf 35!Waalko Jans Dingemans (sr.) - zonder titel (stadhuistoren Leiden) kopen? Bied vanaf 35!
  • Waalko Jans Dingemans (sr.) (1873-1925)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen25 cm x 14.5 cm (h x b)
Passe-partout38 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie ets van Waalko Jans Dingemans (sr.) (1873-1925). Het werk is in goede staat, het passe partout zou vervangen moeten worden.

U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.

Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Het werk is op leeftijd en egaal verkleurd.

Waalko Jans Dingemans (sr.) (1873-1925)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2745 verkochte items
Alle items van deze verkoper (465)
26 cm
38 cm
14.5 cm
25 cm
Starttijd:28-11-2022 om 15:17
Eindtijd:11-12-2022 om 22:45
Openingsbod € 35
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland