Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Jaartal | 1975 |
Afmetingen | 41 x 52 cm (h x b) |
Gemerkt | Ongemerkt |
Conditie | |||||
Conditie | Goed | ||||
Keramische wandlamp, gebruikt, zeer lichte gebruikssporen, geen barsten of ontbrekende hoekjes. | |||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Füssen, Duitsland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Garantie | |||||
Objectlocatie | Füssen, Duitsland |
Starttijd | 12-2-2023 om 9:45 |
Eindtijd | 7-3-2023 om 15:02 |