Walter Neuhof - Laatste keer! - Bospad, olie op doek, gesigneerd en 1946 - Verkocht

Walter Neuhof - Laatste keer! - Bospad, olie op doek, gesigneerd en 1946 kopen? Bied vanaf 99!

Walter Neuhof - Laatste keer! - Bospad, olie op doek, gesigneerd en 1946 kopen? Bied vanaf 99!Walter Neuhof - Laatste keer! - Bospad, olie op doek, gesigneerd en 1946 kopen? Bied vanaf 99!Walter Neuhof - Laatste keer! - Bospad, olie op doek, gesigneerd en 1946 kopen? Bied vanaf 99!Walter Neuhof - Laatste keer! - Bospad, olie op doek, gesigneerd en 1946 kopen? Bied vanaf 99!Walter Neuhof - Laatste keer! - Bospad, olie op doek, gesigneerd en 1946 kopen? Bied vanaf 99!Walter Neuhof - Laatste keer! - Bospad, olie op doek, gesigneerd en 1946 kopen? Bied vanaf 99!Walter Neuhof - Laatste keer! - Bospad, olie op doek, gesigneerd en 1946 kopen? Bied vanaf 99!Walter Neuhof - Laatste keer! - Bospad, olie op doek, gesigneerd en 1946 kopen? Bied vanaf 99!
  • Walter Neuhof (1904-1982)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1946
Stijl Klassiek
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
W.J. (Walter) Neuhof (1904-1982) woonde en werkte in Maastricht. Student Stadsacademie Maastricht en van H.C. Jonas. Schilderde, aquarelleerde en tekende in romantisch-impressionistische stijl. Onderwerpen: landschappen Limburg en stadsgezichten Maastricht. Werk in het Bonnefantenmuseum Maastricht.
Het werk is in goede staat en netjes ingelijst.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,00

Walter Neuhof (1904-1982)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  JBK
453 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
60 cm
50 cm
50 cm
40 cm