Wassily Kandinsky - "Het Laatste Oordeel" - Originele houtsnede, 1911.
Omschrijving
Wassily Kandinsky (1866-1944)
Type kunstwerk
Prenten & Uitgaves
Jaartal
1942
Techniek
Hout/Linosnede
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
31 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd
Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Wassily Kandinsky (1866 Moskou – 1944 Neuilly-sur-Seine). "Het Laatste Oordeel". Originele houtsnede op Arches-papier. Gemonogrammeerd in de blokdruk. Afmetingen afbeelding: 190 x 125 mm, papier: 310 x 240 mm. Gemaakt in 1911, voor het eerst gepubliceerd in 1913 in Klänge, dit is waarschijnlijk de 20e-eeuwse editie. In perfecte staat. Referentie: Roethel catalogue raisonné, p. 146.
Nieuwstaat
Tot 2 kg.
Binnen België
€ 9,50
Naar Nederland
€ 18,50
€ 18,50