Wassily Kandinsky - "Het Laatste Oordeel" - Originele houtsnede, 1911.

Wassily Kandinsky - "Het Laatste Oordeel" - Originele houtsnede, 1911. kopen? Bied vanaf 65!
Wassily Kandinsky - "Het Laatste Oordeel" - Originele houtsnede, 1911. kopen? Bied vanaf 65!Wassily Kandinsky - "Het Laatste Oordeel" - Originele houtsnede, 1911. kopen? Bied vanaf 65!Wassily Kandinsky - "Het Laatste Oordeel" - Originele houtsnede, 1911. kopen? Bied vanaf 65!Wassily Kandinsky - "Het Laatste Oordeel" - Originele houtsnede, 1911. kopen? Bied vanaf 65!Wassily Kandinsky - "Het Laatste Oordeel" - Originele houtsnede, 1911. kopen? Bied vanaf 65!
  • Wassily Kandinsky (1866-1944)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1942
Techniek Hout/Linosnede
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 31 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Wassily Kandinsky (1866 Moskou – 1944 Neuilly-sur-Seine).
"Het Laatste Oordeel".
Originele houtsnede op Arches-papier.
Gemonogrammeerd in de blokdruk.
Afmetingen afbeelding: 190 x 125 mm, papier: 310 x 240 mm.
Gemaakt in 1911, voor het eerst gepubliceerd in 1913 in Klänge, dit is waarschijnlijk de 20e-eeuwse editie.
In perfecte staat.
Referentie: Roethel catalogue raisonné, p. 146.
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 18,50
Naar Duitsland € 18,50