Wendela Gevers Deynoot - double dutch

Wendela Gevers Deynoot - double dutch kopen? Bied vanaf 71!
Wendela Gevers Deynoot - double dutch kopen? Bied vanaf 71!Wendela Gevers Deynoot - double dutch kopen? Bied vanaf 71!Wendela Gevers Deynoot - double dutch kopen? Bied vanaf 71!
  • Wendela Gevers Deynoot (1947)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1992
Techniek Potlood
Stijl Abstract
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 29 x 22 cm (h x b)
Incl. lijst 62 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooie potloodtekening van Wendela Gevers-Deynoot
Midden onder gesigneerd

Wendela Gevers Deynoot (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  jozeph
Lid sinds 2010
278 verkochte items
Alle items (22)
45 cm
62 cm
22 cm
29 cm