WENDIE BRAUCKMANN Gr Zeefdruk (76x63cm) POSITIEF DENKEN.Handgesigneerd - Verkocht

WENDIE BRAUCKMANN Gr Zeefdruk (76x63cm)  POSITIEF DENKEN.Handgesigneerd  kopen? Bied vanaf 55!
WENDIE BRAUCKMANN Gr Zeefdruk (76x63cm)  POSITIEF DENKEN.Handgesigneerd  kopen? Bied vanaf 55!WENDIE BRAUCKMANN Gr Zeefdruk (76x63cm)  POSITIEF DENKEN.Handgesigneerd  kopen? Bied vanaf 55!WENDIE BRAUCKMANN Gr Zeefdruk (76x63cm)  POSITIEF DENKEN.Handgesigneerd  kopen? Bied vanaf 55!WENDIE BRAUCKMANN Gr Zeefdruk (76x63cm)  POSITIEF DENKEN.Handgesigneerd  kopen? Bied vanaf 55!
  • Wendie Brauckmann (1972)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige grote Kleurenzeefdruk van Wendie Brauckmann uit 2002

Afmeting blad  76x63 cm  in prima staat

Handgesigneerd en Genummerd  EA 1/8

Verzendkosten 12.50 in ned  17.50 in belgie

Wendie Brauckmann (1972)

Alle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (37)

2057 verkochte items
Alle items van deze verkoper (66)
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:28-11-2015 om 10:53
Eindtijd:12-12-2015 om 10:58
Delimar
12 dec. / 10:50
€ 55