Yvan Royon - Brugge Aan + Minnewater Efeuve d'Artiste
Sylvia Weve - Zeefdruk , Titel onbekend - 46 x 50 cm
Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1985 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 110 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 20 exemplaren |
Zeefdruk van Wil Ferweda. Het betreft een groot werk op karton. Liefst ophalen. Gesigneerd met potlood.
U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor in Gorinchem en na afloop van de veiling ophalen . Verzenden kan maar ze zijn heel groot, tegen extra verzendkosten alleen binnen Nederland .
We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 23-11-2022 om 14:21 |
Eindtijd | 5-12-2022 om 21:42 |