FA. (3)

Wil van Leeuwen - Stilleven

Wil van Leeuwen - Stilleven kopen? Bied vanaf 250!
Wil van Leeuwen - Stilleven kopen? Bied vanaf 250!Wil van Leeuwen - Stilleven kopen? Bied vanaf 250!Wil van Leeuwen - Stilleven kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  Verzamelaar2
FA. (2)

Lid sinds 2019
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Wil van Leeuwen (1909-1994)
StijlExpressionistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen72 cm x 58 cm (h x b)
Lijst85 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Abstract stilleven, olieverf, van Wil van Leeuwen.

Doek is in goede staat.

Wil van Leeuwen (1909-1994)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Verzamelaar2
FA. (2)

Lid sinds 2019
2 verkochte items
66 cm
85 cm
58 cm
72 cm
Starttijd:16-05-2022 om 10:16
Eindtijd:24-05-2022 om 21:13
Openingsbod€ 250
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie