Wil Willemsen - Conversatie aan tafel

Wil Willemsen - Conversatie aan tafel kopen? Bied vanaf 75!
Wil Willemsen - Conversatie aan tafel kopen? Bied vanaf 75!Wil Willemsen - Conversatie aan tafel kopen? Bied vanaf 75!
  • Wil Willemsen (1943)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1999
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 24 x 18 cm (h x b)
Incl. lijst 36 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Handgeschilderd schilderij, olieverf op doek door Wil Willemsen (1943) geschilderd in 1999.
Kwaliteit is goed.
Achterzijde geeft informatie over de schilder, genoteerd door Galerie van Eijck uit Rotterdam.
schilderij en lijst in goede conditie
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wilp, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Wil Willemsen (1943)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  GeraldineNieland
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (2)
31 cm
36 cm
18 cm
24 cm