Wil Willemsen - red dress - Verkocht

Wil Willemsen - red dress kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 31,00

Wil Willemsen - red dress kopen? Bied vanaf 20!Wil Willemsen - red dress kopen? Bied vanaf 20!Wil Willemsen - red dress kopen? Bied vanaf 20!Wil Willemsen - red dress kopen? Bied vanaf 20!Wil Willemsen - red dress kopen? Bied vanaf 20!Wil Willemsen - red dress kopen? Bied vanaf 20!Wil Willemsen - red dress kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  aukepetra

Lid sinds 2019
7 verkochte items
  • Wil Willemsen (1943)
StijlAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage500
Wil willensen is gefascineerd door mensen .
Haar werken bestaan uit mensen op straat in een groep of in sport
ConditieRedelijk

door ouderdom

Wil Willemsen (1943)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  aukepetra

Lid sinds 2019
7 verkochte items
53 cm
63 cm
Dit item is verkocht voor 31,00
Starttijd:29-11-2019 om 10:16
Eindtijd:08-12-2019 om 16:32
Biedingen (4)
elsebethie
08 dec. / 16:25
€ 31
DaphneD
08 dec. / 16:25
€ 26
elsebethie
08 dec. / 16:25
€ 25
DaphneD
08 dec. / 15:35
€ 20