Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1980 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 48 x 69.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 50 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | Eigen Druk |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Zeefdruk zit achter glas met klemmetjes. Heeft altijd in een gang gehangen zonder direct licht. Ondergrond: zwart papier op passe-partoutkarton. Samen 5 mm dik. | |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 4-8-2022 om 19:17 |
Eindtijd | 14-10-2022 om 16:10 |