Wilco Geursen - Wall Street - Verkocht

Wilco Geursen - Wall Street kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)

Wilco Geursen - Wall Street kopen? Bied vanaf 1!Wilco Geursen - Wall Street kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artlease
FA. (14)

Lid sinds 2018
45 verkochte items
  • Wilco Geursen (1950)
Jaartal1977
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen47 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageAP1
Zeefdruk  getiteld `Wall Street`
AP1

hand gesigneerd en gedateerd rechtsonder

Wilco Geursen (1950)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  artlease
FA. (14)

Lid sinds 2018
45 verkochte items
59 cm
47 cm
Dit item is verkocht voor 1,15(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-04-2020 om 12:35
Eindtijd:21-04-2020 om 19:11
artprice
18 apr. / 16:46
€ 1