Wilfried Pas - Grote gesigneerde zeefdruk - Kleine oplage! - 1974 - Zelden aangeboden! - Verkocht

Wilfried Pas - Grote gesigneerde zeefdruk - Kleine oplage! - 1974 - Zelden aangeboden! kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 63,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Wilfried Pas - Grote gesigneerde zeefdruk - Kleine oplage! - 1974 - Zelden aangeboden! kopen? Bied vanaf 55!Wilfried Pas - Grote gesigneerde zeefdruk - Kleine oplage! - 1974 - Zelden aangeboden! kopen? Bied vanaf 55!Wilfried Pas - Grote gesigneerde zeefdruk - Kleine oplage! - 1974 - Zelden aangeboden! kopen? Bied vanaf 55!Wilfried Pas - Grote gesigneerde zeefdruk - Kleine oplage! - 1974 - Zelden aangeboden! kopen? Bied vanaf 55!Wilfried Pas - Grote gesigneerde zeefdruk - Kleine oplage! - 1974 - Zelden aangeboden! kopen? Bied vanaf 55!Wilfried Pas - Grote gesigneerde zeefdruk - Kleine oplage! - 1974 - Zelden aangeboden! kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  in2art
FA. (35)

720 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
  • Wilfried Pas (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1974
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen89.5 cm x 66.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10

Prachtige kleurrijke zeefdruk van Wilfried Pas uit 1974.
Zelden aangeboden!
Kleine oplage; 7/10
Gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood door de kunstenaar.

Wilfried Pas
 (1940)  :
Beeldhouwer en neo-expressionistisch tekenaar, etser en zeefdrukker. Opleiding aan Sint-Lucas Brussel, de Academie van Antwerpen en het NHISKA, waar hij leraar wordt. Hij vormt samen met Jan Cox, Fred Bervoets en Walter Goossens de kerngroep van de galerij De Zwarte Panter Antwerpen. De talrijke monumenten voor Vlaamse auteurs, gecreëerd vanaf 1992, o.m. van Karel van de Woestijne, Willem Elsschot, Paul Van Ostaijen, Herman Teirlinck en Anton Van Wilderode betekenen een lichtende breuk met het verleden.

Wilfried Pas (1940)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  in2art
FA. (35)

720 verkochte items
66.5 cm
89.5 cm
Dit item is verkocht voor 63,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-10-2020 om 10:18
Eindtijd:23-10-2020 om 19:24
Aldorn
23 okt. / 08:51
€ 55