Willem Boon - Olieverf op doek, Musicerend gezelschap - Ingelijst (Groot) - Verkocht

Willem Boon - Olieverf op doek, Musicerend gezelschap - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!
Willem Boon - Olieverf op doek, Musicerend gezelschap - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!Willem Boon - Olieverf op doek, Musicerend gezelschap - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!Willem Boon - Olieverf op doek, Musicerend gezelschap - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!Willem Boon - Olieverf op doek, Musicerend gezelschap - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!Willem Boon - Olieverf op doek, Musicerend gezelschap - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!Willem Boon - Olieverf op doek, Musicerend gezelschap - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!Willem Boon - Olieverf op doek, Musicerend gezelschap - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!
  • Willem Boon (1902-1986)
Jaartal1971
IngelijstIngelijst
Afmetingen115 cm x 100 cm (h x b)
Lijst117 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een klassiek werk van kunstenaar Willem Boon: een vrouw en clown musicerend op een accordeon.

Er lijkt een kleine onregelmatigheid te zitten in het doek recht door het gezicht van de vrouw. Daarnaast is er op een heel klein plekje centraal links oppervlakteschade zichtbaar. (Zie detailfoto's).

Willem Boon (1902-1986)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (350)

Lid sinds 2010
48220 verkochte items
Alle items van deze verkoper (656)
102 cm
117 cm
100 cm
115 cm
Dit item is verkocht voor 287,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-01-2023 om 12:02
Eindtijd:15-01-2023 om 19:36
SerhiiZhuk
15 jan. / 19:26
€ 250