Een prachtig impressionistisch kunstwerk (olieverf op doek) van de Nederlandse kunstenaar Willem (Wim) BOS (1906 - 1974). Mooi gelijst. Gesigneerd rechts onder. Conditie doek: goed (een stipje verfverlies, bijna niet zichtbaar en niet hinderlijk). De lijst heeft enkele ouderdomssporen. Het werk is te bezichtigen bij Kunsthandel Martins anno 2018 (2e Exloërmond, Nederland). Het kunstwerk kan verzonden of afgehaald worden. Met echtheidscertificaat.
Info:
Willem (Wim) Bos (1906-1974):
Tijdens zijn leven een graag geziene verschijning in de stad, deze Rotterdamse autodidact en goede vriend van collega-kunstenaar Evert Moll. Na omzwervingen in het buitenland (o.a. Brussel, Antwerpen, Hamburg en Parijs) keerde hij in de jaren twintig terug naar zijn geboortestad om zich toe te leggen op het schilderen, tekenen en aquarelleren van haven- en plasgezichten in impressionistische stijl.
Herkomst:
Collectie Kunsthandel Martins anno 2018 (Nederland).