Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2005 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 10/60 |
Kleurrijk werk van Brauck, ook wel Willem Brauckmann (Vlaardingen, 1946 - 2014).
Het werk is gesigneerd en genummerd en kan worden opgehaald bij galerie Rotor in Gorinchem of per aangetekende post worden toegezonden. Het werk is in goede conditie.
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 2-3-2019 om 9:02 |
Eindtijd | 16-3-2019 om 12:44 |