Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2001 |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 55 x 85 cm (h x b) |
Incl. lijst | 81 x 111 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 30/45 |
Willem Brauck (Vlaardingen, 1946 - 2014)
Brauck begon zijn loopbaan in 1963 met een studie aan de Academie voor Beeldende Kunsten te Rotterdam. Een opleiding die hij, zoals een goed kunstenaar in de zestiger jaren betaamde, niet afmaakte. Na vele jaren actief te zijn in de reclame- en tentoonstellingswereld voelde Brauck er toch meer voor om zich volledig met de kunst bezig te gaan houden. Hij woonde inmiddels in Harderwijk, met gezin, en ging zich volledig toeleggen op het schilderen.In 1997 startte Brauck een zeefdrukkerij waar hij zowel voor zichzelf als voor andere kunstenaars zeefdrukken vervaardigt. Het werk van Brauck geniet niet alleen in de naaste omgeving, maar ook landelijk bekendheid. Menig huiskamer of kantoor wordt opgeluisterd door schilderij van deze kunsten
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
ziet er netjes uit en keurig ingelijst | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Geldrop, Nederland |
Objectlocatie | Geldrop, Nederland |
Starttijd | 1-7-2021 om 14:46 |
Eindtijd | 7-7-2021 om 22:10 |