willem de bont kleurenets

willem de bont kleurenets  kopen? Bied vanaf 50!

willem de bont kleurenets

Verkoopprijs: € 50,00

willem de bont kleurenets  kopen? Bied vanaf 50!willem de bont kleurenets  kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  hansteen

7 verkochte items
  • Willem de Bont (1953)
GesigneerdHandgesigneerd

kleurenets van willem de bont titel aarde 3/6 ed 1983 afmeting 65 cm/ 50 cm ingelijst gesigneerd l.o. dit werk kan opgestuurd worden op risico van de koper en voor kosten van verkoper

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:08-08-2013 om 13:57
Eindtijd:22-08-2013 om 13:57

Biedingen (1):

blichte
22 aug. / 13:33
€ 50