Willem de Famars Testas - De gevangenname van Floris V

Willem de Famars Testas - De gevangenname van Floris V kopen? Bied vanaf 195!
Willem de Famars Testas - De gevangenname van Floris V kopen? Bied vanaf 195!Willem de Famars Testas - De gevangenname van Floris V kopen? Bied vanaf 195!Willem de Famars Testas - De gevangenname van Floris V kopen? Bied vanaf 195!
  • Willem de Famars Testas (1834-1896)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Periode1800 t/m 1899
TechniekPen (Inkt)
StijlRomantisch
OnderwerpHistorisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 x 32.4 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Een prachtige pentekening van de in Utrecht geboren kunstenaar Willem de Famars Testas (1834-1896).

‘De gevangenname van Floris V’, ca. 1860-96
Pen in zwart op papier, 20 cm x 32,4 cm.

Werk van De Famars Testas bevindt zich o.a. in het Rijksmuseum Amsterdam en het Teylers Museum te Haarlem.
ConditieRedelijk
Het papier heeft aan de rechterzijde van de tekening wat geleden, een aantal scheurtjes en papierverlies in de rechterbovenhoek. Rechtsonder een vouw in het papier.
In de afbeelding zelf GEEN zichtbare vlekken.
Binnen Nederland € 9,00
Naar België € 14,50
Naar Duitsland € 14,50
Europese Unie € 17,50