Willem F. Wagner - e.a: Drie handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities I, II, III

Willem F. Wagner - e.a: Drie handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities I, II, III kopen? Bied vanaf 19!

Verkoopprijs: € 29,90 (Incl. 15% veilingkosten)

Willem F. Wagner - e.a: Drie handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities I, II, III kopen? Bied vanaf 19!Willem F. Wagner - e.a: Drie handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities I, II, III kopen? Bied vanaf 19!Willem F. Wagner - e.a: Drie handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities I, II, III kopen? Bied vanaf 19!Willem F. Wagner - e.a: Drie handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities I, II, III kopen? Bied vanaf 19!

Geplaatst door  svalbardart
FA. (18)

Lid sinds 2010
1267 verkochte items
  • Willem F. Wagner (1935)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

  • Drie handgesigneerde zeefdrukken
  • Kunstenaar: Wagner, Leviant
  • Titels: Geometrische Composities I, II, III
  • Afmetingen: 15 x 14 cm

Dit item is verkocht voor 29,90(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:04-01-2021 om 13:30
Eindtijd:11-01-2021 om 22:54

Biedingen (3):

pekumaba
11 jan. / 21:50
€ 26
KoenOsi
11 jan. / 21:50
€ 24
pekumaba
9 jan. / 19:46
€ 19