Willem Frederik Haas - Meisje in boomgaard - Ets, Zeer fraai Ingelijst - Verkocht

Willem Frederik Haas - Meisje in boomgaard - Ets, Zeer fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Grafiek (handgesigneerd)

Willem Frederik Haas - Meisje in boomgaard - Ets, Zeer fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Willem Frederik Haas - Meisje in boomgaard - Ets, Zeer fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Willem Frederik Haas - Meisje in boomgaard - Ets, Zeer fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Willem Frederik Haas - Meisje in boomgaard - Ets, Zeer fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Willem Frederik Haas - Meisje in boomgaard - Ets, Zeer fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Willem Frederik Haas - Meisje in boomgaard - Ets, Zeer fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
  • Willem Frederik Haas (1878-1960)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1909
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 x 34 cm (h x b)
Incl. lijst44 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
D2 27
Willem Frederik Haas (1878-1960)
Meisje in boomgaard
Ets proefdruk, 2e staat
1909
24 x 34 cm
44 x 53 cm

Voor de conditie van het werk, zie foto’s. Verzending van het kunstwerk is alleen mogelijk in overleg. Gratis ophalen mogelijk in Breda. Kleinere werken kunnen in overleg ook in Amsterdam worden opgehaald. Voor meer informatie of een vraag kunt u altijd een bericht sturen.
Binnen Nederland € 12,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  daanj
503 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
53 cm
44 cm
34 cm
24 cm