Willem Frederik Noordijk - Stadsgezicht in de winter - Verkocht

Willem Frederik Noordijk - Stadsgezicht in de winter kopen? Bied vanaf 950!

Verkoopprijs: € 874,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Willem Frederik Noordijk - Stadsgezicht in de winter kopen? Bied vanaf 950!Willem Frederik Noordijk - Stadsgezicht in de winter kopen? Bied vanaf 950!

Geplaatst door  artholland1978
FA. (1)

Lid sinds 2019
6 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
  • Willem Frederik Noordijk (1887-1970)
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
Lijst80 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

De kunstschilder Willem Frederik Noordijk woonde en werkte aanvankelijk in Schiedam, Den Haag en van 1919 af in Laren en Eemnes. Hij maakte reizen naar Frankrijk, Spanje, Engeland en Italië.

Noordijk was leerling van de Akademie v. B.K. in Den Haag (1914 – 1917) o.l.v. Frits Jansen.

Hij schildert, aquarelleert, tekent (pen pastel) en etst in impressionistische trant landschappen, dieren, figuren en bloemen. Noordijk was lid van ‘St. Lucas’ te Amsterdam.

Info: Lexicon Pieter A. Scheen, RKD, Lexicon P.M.J. Jacobs

Schilderij is helemaal gaaf, en heeft een leuke uitstraling.

Dit item is verkocht voor 874,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-12-2020 om 17:17
Eindtijd:22-12-2020 om 18:27
Plet
22 dec. / 17:46
€ 760