Wim Oepts - Willem Oepts , Litho, op de steen en handgesigneerd,

Willem Oepts , Litho, op de steen en handgesigneerd,  kopen? Bied vanaf 300!
  • Wim Oepts (1904-1988)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Parijs tafereel, afmeting 40 x 28 cm. Ingelijst