Willem Oepts , Litho, op de steen en handgesigneerd,

Willem Oepts , Litho, op de steen en handgesigneerd,  kopen? Bied vanaf 300!
  • Wim Oepts (1904-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Parijs tafereel, afmeting 40 x 28 cm. Ingelijst

Starttijd:30-07-2016 om 11:51
Eindtijd:04-08-2016 om 19:51
Openingsbod € 300
Objectlocatie Nederland