Willem Rozendaal - Iris, type Hera

Willem Rozendaal - Iris, type Hera kopen? Bied vanaf 30!
Willem Rozendaal - Iris, type Hera kopen? Bied vanaf 30!Willem Rozendaal - Iris, type Hera kopen? Bied vanaf 30!Willem Rozendaal - Iris, type Hera kopen? Bied vanaf 30!Willem Rozendaal - Iris, type Hera kopen? Bied vanaf 30!Willem Rozendaal - Iris, type Hera kopen? Bied vanaf 30!Willem Rozendaal - Iris, type Hera kopen? Bied vanaf 30!Willem Rozendaal - Iris, type Hera kopen? Bied vanaf 30!Willem Rozendaal - Iris, type Hera kopen? Bied vanaf 30!
  • Willem Rozendaal (1899-1971)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Jaartal 1925
Stijl Art Deco
Afmetingen 16 x 11 x 11 cm (h x b x d)
Gemerkt Gemerkt/Merksticker
Prachtig vaasje, ontworpen door Willem Jacob Rozendaal,
Rond 1925 geproduceerd door Royal Sfinx, Maastricht.
Geglazuurd. Zie verder de foto's voor details.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Groet, Nederland
Binnen Nederland € 7,50
Naar België € 12,50
Naar Duitsland € 12,50
Europese Unie € 17,50