Willem Rozendaal - Vier rode wijnglazen servies Ajax met paarse voet en steel - Verkocht

Willem Rozendaal - Vier rode wijnglazen servies Ajax met paarse voet en steel kopen? Bied vanaf 22!
Glas / Keramiek

Willem Rozendaal - Vier rode wijnglazen servies Ajax met paarse voet en steel kopen? Bied vanaf 22!Willem Rozendaal - Vier rode wijnglazen servies Ajax met paarse voet en steel kopen? Bied vanaf 22!Willem Rozendaal - Vier rode wijnglazen servies Ajax met paarse voet en steel kopen? Bied vanaf 22!Willem Rozendaal - Vier rode wijnglazen servies Ajax met paarse voet en steel kopen? Bied vanaf 22!Willem Rozendaal - Vier rode wijnglazen servies Ajax met paarse voet en steel kopen? Bied vanaf 22!Willem Rozendaal - Vier rode wijnglazen servies Ajax met paarse voet en steel kopen? Bied vanaf 22!
  • Willem Rozendaal (1899-1971)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Jaartal 1936
Stijl Amsterdamse School
Afmetingen 14 x 8 cm (h x b)
Gemerkt Ongesigneerd
Vier rode wijnglazen servies Ajax met paarse voet en steel. Ontwerp Willem Rozendaal voor de Kristalunie Maastricht. In prima conditie, een glas heeft een flinter op de bovenzijde. Niet gemerkt.
Een glaasje heeft een minimale pinprick op de bovenzijde, verder in prima onbeschadigde conditie.
Binnen Nederland € 10,00

Willem Rozendaal (1899-1971)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  woerro
2444 verkochte items
Alle items (27)
8 cm
14 cm