Willem Steelink (jr.) - Naar Apol, Jaagpad langs de Vecht. - Verkocht

Willem Steelink (jr.) - Naar Apol, Jaagpad langs de Vecht. kopen? Bied vanaf 49!
Prenten voor 1900

Willem Steelink (jr.) - Naar Apol, Jaagpad langs de Vecht. kopen? Bied vanaf 49!Willem Steelink (jr.) - Naar Apol, Jaagpad langs de Vecht. kopen? Bied vanaf 49!Willem Steelink (jr.) - Naar Apol, Jaagpad langs de Vecht. kopen? Bied vanaf 49!Willem Steelink (jr.) - Naar Apol, Jaagpad langs de Vecht. kopen? Bied vanaf 49!Willem Steelink (jr.) - Naar Apol, Jaagpad langs de Vecht. kopen? Bied vanaf 49!Willem Steelink (jr.) - Naar Apol, Jaagpad langs de Vecht. kopen? Bied vanaf 49!Willem Steelink (jr.) - Naar Apol, Jaagpad langs de Vecht. kopen? Bied vanaf 49!
  • Willem Steelink (jr.) (1856-1928)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Jaartal 1889
Techniek Ets
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 13 x 19 cm (h x b)
Incl. lijst 29 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd In de plaat gesigneerd
Mooie ets naar een werk van Louis Apol, genaamd "winter".
De plek is het jaagpad langs de Vecht.
Het werk is uit de lijst geweest om te checken en voor de foto's.
Wordt goed verpakt Verzonden
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Velsen-noord, Nederland
Binnen Nederland € 8,00

Willem Steelink (jr.) (1856-1928)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Njoyart
Lid sinds 2020
239 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
36 cm
29 cm
19 cm
13 cm