Willem van der Colk - Kastanjes tussen herfstbladeren

Willem van der Colk - Kastanjes tussen herfstbladeren kopen? Bied vanaf 90!
Willem van der Colk - Kastanjes tussen herfstbladeren kopen? Bied vanaf 90!Willem van der Colk - Kastanjes tussen herfstbladeren kopen? Bied vanaf 90!Willem van der Colk - Kastanjes tussen herfstbladeren kopen? Bied vanaf 90!Willem van der Colk - Kastanjes tussen herfstbladeren kopen? Bied vanaf 90!Willem van der Colk - Kastanjes tussen herfstbladeren kopen? Bied vanaf 90!Willem van der Colk - Kastanjes tussen herfstbladeren kopen? Bied vanaf 90!Willem van der Colk - Kastanjes tussen herfstbladeren kopen? Bied vanaf 90!Willem van der Colk - Kastanjes tussen herfstbladeren kopen? Bied vanaf 90!
  • Willem van der Colk (1889-1982)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1976
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Incl. lijst 42 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Gesigneerd en gedateerd rechtsonder.
Doekmaat 35x45 cm. Lijstmaat 42x52x3 cm.
Willem August van der Colk werd geboren te Haarlem op 27 april 1889 en overleed aldaar oip 2 november 1982.
Was getrouwd met de kunstenares Margaretha Verheus.
Leerling van Conrad Kickert en Adrianus Miolée. Raadgevingen van G.H. Breitner.
Graficus, schilder en tekenaar.
Stilleven en planten. Schilderde vaak in de Haarlemse Kweektuinen.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 35,00
Wereldwijd € 60,00

Willem van der Colk (1889-1982)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  hageart
1879 verkochte items
Alle items (18)
52 cm
42 cm
45 cm
35 cm