Willem van Dort - Cruiseschip HAL Rotterdam - Inkttekening - Verkocht

Willem van Dort - Cruiseschip HAL Rotterdam - Inkttekening kopen? Bied vanaf 40!
Willem van Dort - Cruiseschip HAL Rotterdam - Inkttekening kopen? Bied vanaf 40!Willem van Dort - Cruiseschip HAL Rotterdam - Inkttekening kopen? Bied vanaf 40!Willem van Dort - Cruiseschip HAL Rotterdam - Inkttekening kopen? Bied vanaf 40!Willem van Dort - Cruiseschip HAL Rotterdam - Inkttekening kopen? Bied vanaf 40!Willem van Dort - Cruiseschip HAL Rotterdam - Inkttekening kopen? Bied vanaf 40!
  • Willem van Dort (1905-1996)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
StijlImpressionistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen23 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Inkttekening door Willem van Dort jr
Voorstelling van een cruiseschip in de Rotterdamse haven aan de kade van de HAL
Losbladig, beeldmaat 23x30
Gesigneerd r.o.: 'W v Dort jr'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Willem van Dort (1905-1996)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3290 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
30 cm
23 cm
Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-09-2022 om 15:10
Eindtijd:07-10-2022 om 15:00
Pastoer
04 okt. / 23:38
€ 40