5. Willem van Dort

Willem van Dort (1905-1996)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Willem van Dort Junior (1905-1996)was de zoon van de bekende Willem van Dort uit Bergen op Zoom. Hij was een leerling van de Academie voor Beeldende Kunsten in Den Haag en schilderde en tekende in de trant van de Haagse School. Landschappen, maar vooral stillevens.

Willem van Dort - portret van Paul (1955) kopen? Bied vanaf 30!

Willem van Dort - portret van Paul (1955)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

Eindtijd25-06-2021 om 20:16

Jaartal1955
TechniekPotlood
Afmetingen58 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst