Willem van Dort - De reddingssloep vaart uit - Gemengde techniek - Verkocht

Willem van Dort - De reddingssloep vaart uit - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 35!
Willem van Dort - De reddingssloep vaart uit - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 35!Willem van Dort - De reddingssloep vaart uit - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 35!Willem van Dort - De reddingssloep vaart uit - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 35!Willem van Dort - De reddingssloep vaart uit - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 35!Willem van Dort - De reddingssloep vaart uit - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 35!
  • Willem van Dort (1905-1996)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen23 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gemengde techniek door Willem van Dort Jr
Voorstelling van de reddingssloep die uitvaart
Losbladig, beeldmaat 23x32
Gesigneerd in potlood r.o.: 'W van Dort Jr'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Punaisegaatjes in de hoeken van het opspannen

Willem van Dort (1905-1996)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3256 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
32 cm
23 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-08-2022 om 19:43
Eindtijd:02-09-2022 om 20:27
Jaccoh
30 aug. / 18:22
€ 35