Willem van Scheijndel - Malindi

Willem van Scheijndel - Malindi kopen? Bied vanaf 400!
Willem van Scheijndel - Malindi kopen? Bied vanaf 400!Willem van Scheijndel - Malindi kopen? Bied vanaf 400!Willem van Scheijndel - Malindi kopen? Bied vanaf 400!

Geplaatst door  Marcovanzanten

Lid sinds 2022
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Willem van Scheijndel (1952-2017)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen68 cm x 59 cm (h x b)
Lijst92 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1
Zeefdruk van Willem van Scheijndel met titel Malindi, ingelijst

Willem van Scheijndel (1952-2017)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  Marcovanzanten

Lid sinds 2022
1 verkochte items
83 cm
92 cm
59 cm
68 cm
Starttijd:21-02-2022 om 16:01
Eindtijd:01-03-2022 om 22:31
Openingsbod€ 400
ObjectlocatieLeidschendam, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie