Willem van Scheijndel - Willem van Scheijndel - gesigneerde zeefdruk - Going for Clarity - ingelijst - Verkocht

Willem van Scheijndel - gesigneerde zeefdruk - Going for Clarity - ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Grafiek (handgesigneerd)

Willem van Scheijndel - gesigneerde zeefdruk - Going for Clarity - ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Willem van Scheijndel - gesigneerde zeefdruk - Going for Clarity - ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Willem van Scheijndel - gesigneerde zeefdruk - Going for Clarity - ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Willem van Scheijndel - gesigneerde zeefdruk - Going for Clarity - ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
  • Willem van Scheijndel (1952-2017)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Prachtige zeefdruk van Willem van Scheijndel (groot)

Titel: Going for Clarity

Jaartal: 2003

Oplagenummer: 84/ 120

In mooie goudkleurige houten lijst ingelijst

Afmeting: 60 x 80 cm

Afmeting met lijst: 81 x 101 cm

Conditie: zeer goed