Willi Geiger - Banderillero

Willi Geiger - Banderillero kopen? Bied vanaf 50!
Willi Geiger - Banderillero kopen? Bied vanaf 50!Willi Geiger - Banderillero kopen? Bied vanaf 50!
  • Willi Geiger (1878-1971)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Ets
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 54 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Banderillero, onderdeel van het Spaanse stierenvechten.  Afkomstig uit een portfolio die deze bekende Duitse kunstenaar maakte in de jaren 40 van de vorige eeuw.
geen opmerkingen
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Willi Geiger (1878-1971)

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Margie
597 verkochte items
Alle items (14)
43 cm
54 cm