Johan Dijkstra - Zeilschepen in de haven.
Bea Hazewinkel - Aquarel - Boeket - Gesigneerd - Bloemen -Roze.
Armand Jamar - boeren met hun varkens in de wei
Petrus Paulus Schiedges - Zeegezicht, zeilschepen op een woelige zee
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Duitsland |
Starttijd | 22-8-2021 om 11:54 |
Eindtijd | 9-9-2021 om 9:32 |