Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Deze kleurrijke ets heeft een afmeting van 30 x 24 en het gehele blad meet 50 x 39. Onder de afbeelding staat alleen de handtekening van de kunstenaar, die duidelijk later is geplaatst. Titel, oplage en jaartal zijn niet vermeld. Aan de uiterste onderzijde van het blad zit een lichte vlek. Door het blad in een passe-partout te plaatsen zal dat niet zichtbaar zijn. De conditie van de afbeelding is uitstekend, door de lichte vlek is de gehele conditie van de kleurets goed. Verzending is aangetekend via PostNL.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heiloo, Nederland |
Objectlocatie | Heiloo, Nederland |
Starttijd | 16-5-2017 om 15:35 |
Eindtijd | 30-5-2017 om 21:35 |