Willy De Sauter - drie lijnvlakken

Willy De Sauter - drie lijnvlakken kopen? Bied vanaf 50!
Willy De Sauter - drie lijnvlakken kopen? Bied vanaf 50!Willy De Sauter - drie lijnvlakken kopen? Bied vanaf 50!
  • Willy De Sauter (1938)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1978
Techniek Gemengde Druktechniek
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 48 x 33.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 100
Dit is nr.71 van de 100 exempl.
Elk blad meet 48 x 33,5cm en worden naast elkaar gerangschikt met een gelijke tussenafstand.
Er zijn geen richtlijnen vanwege de kunstenaar wat betreft de tussenafstanden.
Het werk is op één blad achteraan gesigneerd in potlood.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wondelgem, België
Binnen België € 10,00
Naar Nederland € 15,00

Willy De Sauter (1938)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Ikbenhetbeu
Lid sinds 2025
0 verkochte items
Alle items (2)
33.5 cm
48 cm