Wim Biesheuvel - Moonlight cruise.

Wim Biesheuvel - Moonlight cruise. kopen? Bied vanaf 20!
Wim Biesheuvel - Moonlight cruise. kopen? Bied vanaf 20!Wim Biesheuvel - Moonlight cruise. kopen? Bied vanaf 20!
  • Wim Biesheuvel (1935)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1999
Techniek Litho
Stijl Modern
Onderwerp Havengezicht
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 29.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 2/10

Mooie kleuren lithografie op papier van Ger Biesheuvel.  Gesigneerd  en genummerd met potlood. Het werk verkeert in uitstekende conditie en is handgesigneerd door de kunstenaar.

Kijk ook eens bij onze andere items van Galerie Rotor op Kunstveiling of bel ons om advies.

Wilt u het werk laten inlijsten? Wij van Galerie Rotor in Gorinchem kunnen alle voorkomende inlijstingen voor u uitvoeren.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50

Wim Biesheuvel (1935)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
4565 verkochte items
Alle items (442)
25 cm
29.5 cm