Mooie kleuren lithografie op papier van Ger Biesheuvel. Gesigneerd en genummerd met potlood. Het werk verkeert in uitstekende conditie en is handgesigneerd door de kunstenaar.
Kijk ook eens bij onze andere items van Galerie Rotor op Kunstveiling of bel ons om advies.
Wilt u het werk laten inlijsten? Wij van Galerie Rotor in Gorinchem kunnen alle voorkomende inlijstingen voor u uitvoeren.