Wim Bos - kleine wezentjes

Wim Bos - kleine wezentjes kopen? Bied vanaf 120!
Wim Bos - kleine wezentjes kopen? Bied vanaf 120!Wim Bos - kleine wezentjes kopen? Bied vanaf 120!
  • Wim Bos (1946)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Ets
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 5.5 x 4 cm (h x b)
Passe-partout 18 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 100
Het betreft een oplage van 100  stuks waarvan dit druk 4 is. De etsen  10 stuks worden alleen in haar totaliteit verkocht. Er zijn 9 etsen met een glasraampje ervoor. De titels zijn Galamuis, Krabrijder, Stafwachter, Pijproker, Giftdrager, Visjager, Tourhond, Dasdoedel, Luciferhoudster en Bijenmepper. Betreft een vrolijke serie die door verschillende critici zijn aangemerkt als meesterwerken.
Ziet er goed uit doordat de meeste een glasplaatje ervoor hebben waardoor er geen beschadigingen zijn.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Wim Bos (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  roela_78
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
13 cm
18 cm
4 cm
5.5 cm