Wim Compier - De Sofa van Freud

Wim Compier - De Sofa van Freud kopen? Bied vanaf 80!
Wim Compier - De Sofa van Freud kopen? Bied vanaf 80!Wim Compier - De Sofa van Freud kopen? Bied vanaf 80!Wim Compier - De Sofa van Freud kopen? Bied vanaf 80!Wim Compier - De Sofa van Freud kopen? Bied vanaf 80!Wim Compier - De Sofa van Freud kopen? Bied vanaf 80!Wim Compier - De Sofa van Freud kopen? Bied vanaf 80!Wim Compier - De Sofa van Freud kopen? Bied vanaf 80!Wim Compier - De Sofa van Freud kopen? Bied vanaf 80!Wim Compier - De Sofa van Freud kopen? Bied vanaf 80!
  • Wim Compier (1946-2003)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Ets
Stijl Modern
Onderwerp Erotiek
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 52 x 41 cm (h x b)
Incl. lijst 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Wim Compier (1946-2003)
De Sofa van Freud
Grafiek (ets & aquatint), handgesigneerd / 9/12
Ingelijst
Afmetingen: Lijst, 50 x 70 cm / Beeld, 41 x 51,5 cm

Beeld in goede staat. Er zijn enkele lichte vlekken aan de randen langs de lijst. Het is niet bekend of deze op het karton of aan de binnenkant van het glas liggen.

Wim Compier (1946-2003)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Dissi
Lid sinds 2025
0 verkochte items
Alle items (2)
50 cm
70 cm
41 cm
52 cm