Wim Compier (1946-2003) De Sofa van Freud Grafiek (ets & aquatint), handgesigneerd / 9/12 Ingelijst Afmetingen: Lijst, 50 x 70 cm / Beeld, 41 x 51,5 cm
Beeld in goede staat. Er zijn enkele lichte vlekken aan de randen langs de lijst. Het is niet bekend of deze op het karton of aan de binnenkant van het glas liggen.
Goed
koeriersdienst