Wim Heinecke - Wachtende paardenkoets op een Rotterdamse kade - groot schilderij - Verkocht

Wim Heinecke - Wachtende paardenkoets op een Rotterdamse kade - groot schilderij kopen? Bied vanaf 250!

Verkoopprijs: € 230,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Wim Heinecke - Wachtende paardenkoets op een Rotterdamse kade - groot schilderij kopen? Bied vanaf 250!Wim Heinecke - Wachtende paardenkoets op een Rotterdamse kade - groot schilderij kopen? Bied vanaf 250!Wim Heinecke - Wachtende paardenkoets op een Rotterdamse kade - groot schilderij kopen? Bied vanaf 250!Wim Heinecke - Wachtende paardenkoets op een Rotterdamse kade - groot schilderij kopen? Bied vanaf 250!Wim Heinecke - Wachtende paardenkoets op een Rotterdamse kade - groot schilderij kopen? Bied vanaf 250!Wim Heinecke - Wachtende paardenkoets op een Rotterdamse kade - groot schilderij kopen? Bied vanaf 250!Wim Heinecke - Wachtende paardenkoets op een Rotterdamse kade - groot schilderij kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1360 verkochte items
Alle items van deze verkoper (136)
  • Wim Heinecke (1895-1978)
StijlImpressionistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
Lijst68 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

In de originele gipsen lijst, heeft de afm. 68x88 cm. In goede gebruikte staat (enige slijtschade)

Verzending Belgie/Duitsland:  ZONDER lijst.

In redelijke tot goede staat. Ter rechterzijde is een knap gerestaureerd horizontaal scheurtje (4 cm), verder enkele aangestipte minieme chipjes.

Wim Heinecke (1895-1978)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1360 verkochte items
88 cm
68 cm
70 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 230,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-03-2022 om 19:51
Eindtijd:08-08-2022 om 19:34
Cords
08 aug. / 19:26
€ 200