Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Isaac Israels - Acht tekeningen
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Schilderij |
Wim Izaks ( Eibergen 31 dec 1950 - Enschede 3 dec 1989 )
Titel : Vrije Compositie
Techniek : Olie op canvasboard
Formaat werk : 50 x 70 cm
Handgesigneerd : aan de achterzijde, Wim Izaks.
Ingelijst : Nee, mooi om in een baklijst liggend in te lijsten.
Het werk is in het echt kleurrijker dan op de afbeeldingen !!!
Het werk komt uit de tijd dat Wim zijn atelier in de oude melkfabriek had in Eibergen.
Wim zijn werk behoort tot het lyrisch abstract expressionisme.
Verzendkosten aangetekend en verzekerd, track and trace, 10 euro Nederland en 20 euro België.
Ophalen in Eibergen is ook een mogelijkheid.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Eibergen, Nederland |
Objectlocatie | Eibergen, Nederland |
Starttijd | 14-3-2018 om 21:32 |
Eindtijd | 26-3-2018 om 22:37 |