Harry Karssen - Patroon I

Harry Karssen - Patroon I kopen? Bied vanaf 10!
Harry Karssen - Patroon I kopen? Bied vanaf 10!Harry Karssen - Patroon I kopen? Bied vanaf 10!
  • Harry Karssen (1933-2004)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1975
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100 exemplaren

Geometrisch werk van de Nederlandse kunstenaar Harry Karssen. Bladvullend.
Het werk is in goede staat, u kunt voorafgaand aan de veiling het werk komen bekijken bij galerie Rotor in Gorinchem en het kan na aankoop worden opgehaald

Ophalen, verzenden  per aangetekende post.
Wij  kunnen  uw inlijsting verzorgen.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50

Harry Karssen (1933-2004)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
3624 verkochte items
Alle items van deze verkoper (479)
50 cm
70 cm