Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1975 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 44.5 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 64 x 67.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
Papier licht verkleurd door de tijd. Is geplaatst in een zeer fraaie, handgemaakte en over de hoek afgewerkte lijst. Lijst bevat licht oppervlaktevuil en licht slijtschade door de tijd. | |
Starttijd | 7-2-2020 om 14:44 |
Eindtijd | 23-3-2021 om 19:56 |
Objectlocatie | Nieuwersluis, Nederland |