5. Wim van Aken

Wim van Aken (1933)

1 aangeboden items / 7 verkochte items

FA. (12 x Favoriet)

Wim van AKEN (Amsterdam 1933). Geboren in Amsterdam, maar werkzaam in het Gooi (Lid van Gooise Schildersvereniging en Vereeniging van Beeldende Kunstenaars Laren-Blaricum)

Wim van Aken - C2135-2 - Compositie kopen? Bied vanaf 300!

Wim van Aken - C2135-2 - Compositie

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd23-03-2021 om 19:56

Jaartal1975
Afmetingen64 cm x 67.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst