Wim van Aken - C4282, Muziektent te Naarden - Verkocht

Wim van Aken - C4282, Muziektent te Naarden kopen? Bied vanaf 150!
Wim van Aken - C4282, Muziektent te Naarden kopen? Bied vanaf 150!Wim van Aken - C4282, Muziektent te Naarden kopen? Bied vanaf 150!Wim van Aken - C4282, Muziektent te Naarden kopen? Bied vanaf 150!
  • Wim van Aken (1933)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1971
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 cm x 37 cm (h x b)
Lijst40.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C4282, Wim van Aken, Muziektent te Naarden, aquarel op papier, rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1971,  beeldmaat 28 x 37 cm, lijstmaat 40,5 x 50,5 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Papier en passepartout verkleurd door de tijd en papier bobbelt iets, de lijst wijkt iets in rechter boven hoek.

Wim van Aken (1933)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (82)

1248 verkochte items
Alle items van deze verkoper (192)
50.5 cm
40.5 cm
37 cm
28 cm
Dit item is verkocht voor 138,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-09-2020 om 13:55
Eindtijd:09-12-2020 om 16:18
JAAP1964
09 dec. / 16:01
€ 120