Wim van Aken - Geen titel - Verkocht

Wim van Aken - Geen titel kopen? Bied vanaf 269!
  • Wim van Aken (1933)
Jaartal2004
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 58 cm (h x b)
Lijst65 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Figuren in de Noordelijke Sahel door Wim van Aken

Conditie van het werk nieuwstaat, conditie van de lijst goed tot zeer goed

Wim van Aken (1933)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  nelleke1958
FA. (12)

163 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
75 cm
65 cm
58 cm
48 cm
Dit item is verkocht voor 378,35 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-04-2021 om 16:33
Eindtijd:11-07-2021 om 16:15
Biedingen (4)
Robinetta
10 jul. / 16:08
€ 329
Val321
09 jul. / 17:41
€ 309
Robinetta
09 jul. / 16:23
€ 289
Val321
09 jul. / 16:06
€ 269